Uzupełnij tabelę (proszę na dziś do wieczora)

Odpowiedź:
I=q/t
I=2C/2s
I=1A
q=I*t
q=0,5A*3s
q=1,5C
t=q/I
t=0,04C/2A
t=0,02s
q=0,04A*4s
q=0,16C
I=0,75C/0,5s
I=1,5A
t=25C/10A
t=2,5s