Odpowiedź :
Odpowiedź:
A - 32%
Ponieważ w DNA A + T +G +C = 100%
I zgodnie z regułą komplementarności:
A = T oraz G= C
A = 32% to T= 32%
A + T = 64%
100% - 64% = 36% na parę G C
Czyli G = 18% oraz C = 18%
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
A - 32%
Ponieważ w DNA A + T +G +C = 100%
I zgodnie z regułą komplementarności:
A = T oraz G= C
A = 32% to T= 32%
A + T = 64%
100% - 64% = 36% na parę G C
Czyli G = 18% oraz C = 18%
Wyjaśnienie: