👤

Hejka poproszę o sZybką odpowiedz dam naj szybko plis

Hejka Poproszę O SZybką Odpowiedz Dam Naj Szybko Plis class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

v1=1228km/h=341,1m/s

t1=30s

v2=1000km/h=277,8m/s

t2=16s

s1=v2*t2/2

s1=2222,4m

s2=v2*(t1-t2)+(v1-v2)*(t1-t2)/2

s2=3889,2m+443,1m=4332,3m

s=s1+s2

s=2222,4m+4332,3m

s=6554,7m

t=s/v

t=1m/341,1m/s

t=0,003s

Zdanie fałszywe:

Podczas rozpędzania się pojazd przebył ponad 10230m