VAT i podatki 8 klasa podstawówki xD

Odpowiedź:
3200zl - brutto
18% podatek
Zatem podatek wynosi
18% = 0,18
0,18 * 3200zl = 576zl
wynagrodzenie netto wynosi
3200zl - 576zl = 2 624zl
Szczegółowe wyjaśnienie: