Odpowiedź :
Odpowiedź:
m=1000kg
v1=90km/h=25m/s
v2=72km/h=20m/s
t=10s
a=(v2-v1)/t
a=-5m/s /10s
a=-0,5m/s²
F=m*a
F=1000kg*(-0,5m/s²)
F=-500N
odp A
Odpowiedź:
m=1000kg
v1=90km/h=25m/s
v2=72km/h=20m/s
t=10s
a=(v2-v1)/t
a=-5m/s /10s
a=-0,5m/s²
F=m*a
F=1000kg*(-0,5m/s²)
F=-500N
odp A