Odpowiedź :
Odpowiedź:
m=2kg
F=12N
F=m(g-a)
g-a=F/m
a=g-12N/2kg
a=10N/kg-6N/kg
a=4N/kg
Winda porusza się w dół z przyśpieszeniem 4m/s²
Odpowiedź:
m=2kg
F=12N
F=m(g-a)
g-a=F/m
a=g-12N/2kg
a=10N/kg-6N/kg
a=4N/kg
Winda porusza się w dół z przyśpieszeniem 4m/s²