Odpowiedź :
Odpowiedź:
a= dł. krawedzi = 6√3 m
Pc= a²√3= (6√3)²√3= 108√3 m²
V= a³√2/12= ( 6√3)³√2/12= 648√3*√2/12= 54√6 m³
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
a= dł. krawedzi = 6√3 m
Pc= a²√3= (6√3)²√3= 108√3 m²
V= a³√2/12= ( 6√3)³√2/12= 648√3*√2/12= 54√6 m³
Szczegółowe wyjaśnienie: