👤

Jakie natężenie powinien mieć prąd stały o napięciu 24 [V], aby jego moc była równa 12 [W]?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

U=24V

P=12W

P=U*I

I=P/U

I=12W/24V

I=0,5A

Odpowiedź:

U=24V

P=12W

P=U*I

I=P/U

I=12W/24V

I=0,5A

Wyjaśnienie:

mam nadzieję że pomogłem ;)