Odpowiedź :
Odpowiedź:
7g/cm3 w kg/m3
Wyjaśnienie:
7000kilogramów na metr sześcienny
Odpowiedź:
[tex]7\frac{g}{cm^{3}} = 7000\frac{kg}{m^{3}}[/tex]
Wyjaśnienie:
[tex]1 \ kg = 1000 \ g \ \ \rightarrow \ \ 1 \ g = 0,001 \ kg\\1 \ m^{3} = 1 \ 000 \ 000 \ cm^{3} \ \ \rightarrow \ \ 1 \ cm^{3} = 0,000001 \ m^{3}\\\\\\7\frac{g}{cm^{3}} = 7\cdot\frac{0,001 \ kg}{0,000001 \ m^{3}} = 7\cdot1000\frac{kg}{m^{3}} = 7000\frac{kg}{m^{3}}[/tex]