Odpowiedź :
Odpowiedź:
150= 100%
10%=15
1%=1,5
50%=75
40%=60
30%=45
1,5%=2
42 uczniów to 23% wszystkich
Mam nadzieję że dobrze
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
150= 100%
10%=15
1%=1,5
50%=75
40%=60
30%=45
1,5%=2
42 uczniów to 23% wszystkich
Mam nadzieję że dobrze
Szczegółowe wyjaśnienie: