Odpowiedź :
Odpowiedź:
m = 0,80 * 40 000 cm³
m = 32 000 g
Wyjaśnienie:
m = d * v
d = 0,80 g/cm³
v = 200 cm * 20 cm * 10 cm
v = 40 000 cm³
Odpowiedź:
m = 0,80 * 40 000 cm³
m = 32 000 g
Wyjaśnienie:
m = d * v
d = 0,80 g/cm³
v = 200 cm * 20 cm * 10 cm
v = 40 000 cm³