👤

Matlandia klasa 8- zastosowania matematyki

Pliss na teraz
Daje naj za szybka i poprawna odpowiedz


Matlandia Klasa 8 Zastosowania Matematyki Pliss Na Teraz Daje Naj Za Szybka I Poprawna Odpowiedz class=

Odpowiedź :

Odpowiedź

96zł

103zł

145zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

118,08zł : 1,23= 96zł

126,69zł : 1,23 = 103zł

178,35zł : 1,23 = 145zł

On Studier: Inne Pytanie