Odpowiedź :
Odpowiedź:
R=90Ω
S=2cm²=0,0002m²
ς=1,59*10⁻⁸Ωm
R=ς*l/S
l=R*S/ς
l=90Ω*0,0002m²/1,59*10⁻⁸Ωm
l=1 132 075m
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
R=90Ω
S=2cm²=0,0002m²
ς=1,59*10⁻⁸Ωm
R=ς*l/S
l=R*S/ς
l=90Ω*0,0002m²/1,59*10⁻⁸Ωm
l=1 132 075m
Wyjaśnienie: