Odpowiedź :
Odpowiedź:
R=12Ω
I=9,1A
t=1,5h=5400s
P=I²R
P=(9,1A)²*12Ω
P=993,7W=0,993kW
W=P*t
W=993,7W*5400s=5365980J
W=0,993kW*1,5h=1,49kWh
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
R=12Ω
I=9,1A
t=1,5h=5400s
P=I²R
P=(9,1A)²*12Ω
P=993,7W=0,993kW
W=P*t
W=993,7W*5400s=5365980J
W=0,993kW*1,5h=1,49kWh
Wyjaśnienie: