Odpowiedź :
Odpowiedź:
fz=f/3
v=330m/s
przed źródłem
f=f/3 * (1+vo/v)
f=f/3*+f/3 *vo/v
f*v=f*v/3+f/3*vo
f/3*vo=f*v-f*v/3
vo=f*v/f3 -v
vo=v/3 - v
vo=330/3 - 330
vo=-220m/s
za źródłem
f=f/3 * (1-vo/v)
f=f/3*-f/3 *vo/v
f*v=f*v/3-f/3*vo
-f/3*vo=f*v-f*v/3
-vo=f*v/f3 -v
-vo=v/3 - v
-vo=330/3 - 330
vo=220m/s