Odczytaj ceny biletów na różne zimowe atrakcje Ułóż treść zadania do wykonanych ilustracji zapisz w zeszycie kilka pytań i wykonaj to zadanie

Odpowiedź:
oblicz ile kosztują 2 przejazdy wozem i 1 kurs łyżew
odp. atrakcje kosztują 22zł