Proszę o pomoc z matematyki.

a) p = 32% a = 75
75 * 32% = 75 * 0,32 = 24
75 + 24 = 99
75 - 24 = 51
b) p = 24% a = 60
60 * 24% = 60 * 0,24 = 14,4
60 + 14,4 = 74,4
60 - 14,4 = 45,6
c) p = 3,5% a = 400
400 * 3,5% = 400 * 0,035 = 14
400 + 14 = 414
400 - 14 = 386
d) p = 48% a = [tex]6\frac{1}{4} = 6,25[/tex]
6,25 * 48% = 6,25 * 0,48 = 3
6,25 + 3 = 9,25
6,25 - 3 = 3,25