👤

5. Samolot do Madrytu wystartował o 8:30. Lot trwał 2 godz .i 40 minut .O której godzinie samolot wylądował? Odp.​

Odpowiedź :

Odpowiedź: 8h + 2h = 10h

30min + 40 min = 70min

70min - 10min (Godzina ma 60 minut)

10h + 60min = 11h + 10min = 11:10