👤

Wlaściciel sklepiku papierniczego kupil w hurtowni 250 ołówków i zaplacił za nie 200 zl.

a) lle takich ołówków można kupić w tej hurtowni za 300 zł?

b) le trzeba zaplacić w tej hurtowni za 300 olówków?

Musi być zrobione proporcja ​