👤

Grzmot uslyszelismy po 3 sekundach od blyskawicy.w jakiej odleglosci od nas uderzył piorun?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

t=3s

v=340m/s

v=s/t

s=v*t

s=3s*340m/s

s=1020m