Odpowiedź :
Odpowiedź:
1 godzina = 60 minut = 3600 sekund
1 kwadrans = 15 minut = 900 sekund
1 minuta = 60 sekund
4 ∙ 3600s + 36 ∙ 900s + 60 ∙ 60s = 14400s + 32400s + 3600s = 50 400s
Odpowiedź:
1 godzina = 60 minut = 3600 sekund
1 kwadrans = 15 minut = 900 sekund
1 minuta = 60 sekund
4 ∙ 3600s + 36 ∙ 900s + 60 ∙ 60s = 14400s + 32400s + 3600s = 50 400s