Odpowiedź :
Odpowiedź:
6*5min=30min=0,5h
Energia zużyta w ciągu dnia 2000W*0,5h=1000Wh=1kWh
Koszt za jeden dzień 0,75*1kWh=0,75zł
Za miesiąc 30*0,75=22,5zł
A roczny 365*0,75=273,75zł
Odpowiedź:
6*5min=30min=0,5h
Energia zużyta w ciągu dnia 2000W*0,5h=1000Wh=1kWh
Koszt za jeden dzień 0,75*1kWh=0,75zł
Za miesiąc 30*0,75=22,5zł
A roczny 365*0,75=273,75zł