👤

Śilnik o mocy 3,5kW pracowała 2 godzin jaką pracę wykonał PRĄD ELEKTRZYCZNY w tym silniku

Odpowiedź :

Odpowiedź:

P=3.5kW

t=2h

W=?

W=P*t

W=3.5kW*2h=7kWh

Prąd elektryczny w tym silniku wykonał pracę 7 kilowatogodzin.