👤

eśli częstotliwość drgań ciała wynosi 10 Hz, to jego okres jest równy:



0,1 s

20 s

5 s

10 s



Odpowiedź :

f = 10

Hz = 10 1/s.

T = ?

T = 1/f.

T = 1/10 1/s.

T = 0,1 s.

odpowiedź: 0,1s

Odpowiedź:

Jako, że T =1/f

To:

T=1/10 = 0,1 s

On Studier: Inne Pytanie