Odpowiedź :
Odpowiedź:
P = 1800W t = 40 *60 = 2400s W =? t= 2400s 3600s = 0,66 h
1.W = P * t = 1800W * 2400s = 43200.00 J
2. W = P * t = 1,8 kW * 0,66h = 1,2 kWh
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
P = 1800W t = 40 *60 = 2400s W =? t= 2400s 3600s = 0,66 h
1.W = P * t = 1800W * 2400s = 43200.00 J
2. W = P * t = 1,8 kW * 0,66h = 1,2 kWh
Wyjaśnienie: