Odpowiedź :
Odpowiedź:
Korzystamy ze wzoru V = s/t
a) V = 30m / 10s = 3m/s
b) V = 4000m / 2min = 2000m/min
c) V = 2km / 0,1h = 20km/h
d) V = 100m / 0,2s = 500m/s
Liczę na naj :)
Odpowiedź:
Korzystamy ze wzoru V = s/t
a) V = 30m / 10s = 3m/s
b) V = 4000m / 2min = 2000m/min
c) V = 2km / 0,1h = 20km/h
d) V = 100m / 0,2s = 500m/s
Liczę na naj :)