Odpowiedź :
2 godziny 3 kwadranse=(2*4+3)kwadransów=8+3)kwadransów=11kwadransów
Opóźnienie
1 godzina - 4 minuty
1 kwadrans - 1 minuta
11 kwadransów - 11 minut
9:00+2godziny 3 kwadranse=11:45
11godz 45 min -11 min=11:34
2 godziny 3 kwadranse=(2*4+3)kwadransów=8+3)kwadransów=11kwadransów
Opóźnienie
1 godzina - 4 minuty
1 kwadrans - 1 minuta
11 kwadransów - 11 minut
9:00+2godziny 3 kwadranse=11:45
11godz 45 min -11 min=11:34