Odpowiedź:
U=230 V
P=1600 W=1,6 kW moc
t=30 dni*4 min=120 min=2 h czas pracy
k=0,34 zł/kWh koszt jednostkowy
-----------------------------
I=1600/230=7 A
Koszt miesięczny
K=P*t*k=1,6*2*0,34=1,088 zł
Wyjaśnienie:
prąd
I=P/U [A]
Energia
E=P*t [kWh]
K=k*E