👤

bardzo ważne! czas do 22.00
daję naj​


Bardzo Ważne Czas Do 2200daję Naj class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Amplituda: A=0,2 z wykresu

Częstotliwość kołowa (pulsacja): ω=2π

Okres: T=1 s

Prędkość:

v=(0,2sin(2πt))'

v=2π*0,2cos(2πt)

Vmax=0,2*2π=0,4π

Przyspieszenie:

a=(0,2sin(2πt))''

a=-4π²*0,2sin(2πt)

amax=4π²*0,2=0,8π²