Odpowiedź :
Wzór na czas: T=s/v
Dane:
S¹= 5km
V¹= 10km/h
S²= 12km
V²= 6km/h
T¹= 5km ÷ 10km/h = 0.5h
T²= 12km ÷ 6km/h = 2h
Następnie dodajemy czasy i obliczamy długość trwania tego treningu
2h + 0.5 = 2.5h
Czas trwania treningu sportowca wynosi 2.5h.