Odpowiedź :
175 000 zł - obrót firmy
85%=0,85 - wydatki stałe
175 000 × 0,85=148 750 zł wydatki stałe
175 000 - 148 750=26 250 zł
Odpowiedź: Pracodawcy pozostanie dochód 26 250 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
100%- 85%=15%
15%*175 000=0,15*175 000=26 250 zł---obrót