Odpowiedź :
Odpowiedź:
b)
Szczegółowe wyjaśnienie:
przyjmijmy, że 100g orzechów kosztuje 10 zł. to w a) zapłacimy 10 zł za 110g czyli około 9 zł i 9 gr. za 100g natomiast w przypadku b) za 100g zapłacimy 8 zł.
Odpowiedź:
b)
Szczegółowe wyjaśnienie:
przyjmijmy, że 100g orzechów kosztuje 10 zł. to w a) zapłacimy 10 zł za 110g czyli około 9 zł i 9 gr. za 100g natomiast w przypadku b) za 100g zapłacimy 8 zł.