Odpowiedź :
Odpowiedź:
przyśpieszenie 0.092m/s^2
Wyjaśnienie:
t=1min=60s
Vk=70km/h= 70/3,6=19,44m/s
Vp=50km/h= 13,88m/s
a=(Vk-Vp)/t
a=[19,44m/s -13,88m/s]/ 60s
a=0.092m/s^2
Odpowiedź:
przyśpieszenie 0.092m/s^2
Wyjaśnienie:
t=1min=60s
Vk=70km/h= 70/3,6=19,44m/s
Vp=50km/h= 13,88m/s
a=(Vk-Vp)/t
a=[19,44m/s -13,88m/s]/ 60s
a=0.092m/s^2