👤

Tata miał 20zł kupił 3 batony po 3,40 zł,oraz 2 lizaki po 1,60zł.Czy może jeszcze kupić dwie czekolady każda po 3,50 zł ?​

Tata Miał 20zł Kupił 3 Batony Po 340 Złoraz 2 Lizaki Po 160złCzy Może Jeszcze Kupić Dwie Czekolady Każda Po 350 Zł class=

Odpowiedź :

Szczegółowe wyjaśnienie:

Nie, bo mu zabraknie 40 groszy

Zobacz obrazek QAUXAE