Odpowiedź :
Odpowiedź:
4KOH
m(K2O) = 200g
M(KOH) = 56g/mol
M(K2O) = 94g/mol
K2O
1mol-94
xmoli-200g
x=2mole
4KOH
4 * 1 * 6,02 *10^23 = 24.08 * 10^23
2K2O
2*2*6,02*10^23 = 24.08 * 10^23
odp tyle samo
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
4KOH
m(K2O) = 200g
M(KOH) = 56g/mol
M(K2O) = 94g/mol
K2O
1mol-94
xmoli-200g
x=2mole
4KOH
4 * 1 * 6,02 *10^23 = 24.08 * 10^23
2K2O
2*2*6,02*10^23 = 24.08 * 10^23
odp tyle samo
Wyjaśnienie: