Odpowiedź :
450ml=450g
450g+90g=540g
540g-100%
90g-x%
9000=540x
x=16,(6)
Odp: jest to roztwór i stężeniu procentowym 16,(6)
Odpowiedź:
450ml
90g= 9000ml
450ml+900ml= 1250ml
1250 x 100= 125000 %
odp stężenie procentowe wynosi 125000%
Szczegółowe wyjaśnienie: