Odpowiedź :
Odpowiedź:wariant 1
Załóżmy że produkt kosztuje 100 zł
Czyli 100zł + 30 (bo to 30% ze 100 ) =130zł wariant 1
100zł + 20 = 120zł + 12zł (bo to 10% z 120)=132zł wariant 2
Odpowiedź:wariant 1
Załóżmy że produkt kosztuje 100 zł
Czyli 100zł + 30 (bo to 30% ze 100 ) =130zł wariant 1
100zł + 20 = 120zł + 12zł (bo to 10% z 120)=132zł wariant 2