pomocy! rozwiąże ktoś?

Odpowiedź:
zad 1.
a) waga - gramy (g)
b) termometr - ( °C )
c) stoper - (s)
nie wiem czy o to chodziło
zad 3.
1h = 3600 s
1m = 0,001km
zad 4.
3/5km = 0,6km = 600m (bo 1km to 1000m a 1km podzielić na 5 to 0/2 a mamy 3/5 więc 0,2 * 3 =0,6)