👤

pliss dam naj!!! na teraz!!!​

Pliss Dam Naj Na Teraz class=

Odpowiedź :

Odp - A

S=25 m

t=5 s

Ruch jednostajnie przyśpieszony

[tex]S=\frac{at^2}{2}\\ \\2S=at^2\\ \\a=\frac{2S}{t^2}=\frac{2*25 \ [m]}{(5 \ [s])2}=\frac{50 \ [m]}{25 \ [s^2]}=2 \ \frac{m}{s^2}[/tex]