👤

a) Za 60 zł można kupić maksymalnie ..... biletów w cenie 11,50 zl za bilet.
b) za 17,80 zł można kupic maksymalnie ..... zeszytów w cenie 1,99 zł za sztukę.
c) Aby zapakować 1347 kg zboża w worki, potrzeba ...... worków o pojemności 50 kg. ​