👤

Pomocy błagam na dziś na dziś pomocy

Pomocy Błagam Na Dziś Na Dziś Pomocy class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

jeden jogurt kosztuje = 3,20 zł : 4 = 0,80 zł

jeden pisak kosztuje = 3,60 zł : 3 = 1 zł 20 gr

jeden ołówek kosztuje = 5,40 : 6 = 0,90 zł