Odpowiedź :
Odpowiedź:
1 1/4 kg * 4,80 zł = 1,25 kg * 4,80 zł = 6 zł
]1 4/5 kg * 5,50 zł = 1,8 kg * 5,50 zł = 9,90 zł
20 zł - ( 6 zł + 9,90 zł) = 20 zł - 15,90 zł = 4,10 zł reszty
Odp: Reszta z 20 zł wynniosła 4,10 zł
Odpowiedź:
1 1/4 kg * 4,80 zł = 1,25 kg * 4,80 zł = 6 zł
]1 4/5 kg * 5,50 zł = 1,8 kg * 5,50 zł = 9,90 zł
20 zł - ( 6 zł + 9,90 zł) = 20 zł - 15,90 zł = 4,10 zł reszty
Odp: Reszta z 20 zł wynniosła 4,10 zł