👤

Chemia :
M h2 SO4 =
M h2 SO3 =
M h2 S =
Te h2 i 4/3 są małe


Odpowiedź :

mH2SO4=2*1u+32u+4*16u=98u

mH2SO3=2*1u+32u+3*16u=82u

mH2S=2*1u+32u=34 u