Plis na teraz zad 8
Cennik:
Chleb- 2,40
Bułka-35 gr
Jogurt- 1,20 (za opakowanie)
Masło-19 zł (za kg)
Lista zakoopow
Chlep
6 bułek
4 jogurty
Kostka masła 20 dag
Daje aż 14 punktów plisss
