Odpowiedź :
Odpowiedź:
b) Cp=12% ; ms=30g ; mr=250g ; mw = 220g
Wyjaśnienie:
30/250 = 0,12 *100%= 12%
mr = ms+mw, czyli mw = mr-ms = 250 -30 = 220g
Odpowiedź:
b) Cp=12% ; ms=30g ; mr=250g ; mw = 220g
Wyjaśnienie:
30/250 = 0,12 *100%= 12%
mr = ms+mw, czyli mw = mr-ms = 250 -30 = 220g