Odpowiedź :
80×3= 240zł -za 3 dni za 1 osobę
240zł×2= 480zł- za 3 dni za dwie osoby
0,75×80= 60zł- za 1 dzień jedzenia
2× 60 =120zł- za 2 dni za 1 osobę
120×2=240zł- za 2 dni za 2 osoby
480zł+240zł= 720zł- cena za wszystko
80×3= 240zł -za 3 dni za 1 osobę
240zł×2= 480zł- za 3 dni za dwie osoby
0,75×80= 60zł- za 1 dzień jedzenia
2× 60 =120zł- za 2 dni za 1 osobę
120×2=240zł- za 2 dni za 2 osoby
480zł+240zł= 720zł- cena za wszystko