to zadanie pls na szybko daje naj

ms =100g
Vw = 200cm3 = mw = 200g
mr = ms + mw
mr = 100g + 200g = 300g
Cp = ms*100% /mr
Cp = 100g *100%/ 300g
Cp = 33,3(3)%
liczę na naj !