Odpowiedź :
Odpowiedź:
Oblicz moc wioślarza, który w czasie 1 minuty wiosłowania wykonuje prace 120 kJ
W=120kJ
t=1min=60s
P=W/t
P=120/60
P=2kW
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Oblicz moc wioślarza, który w czasie 1 minuty wiosłowania wykonuje prace 120 kJ
W=120kJ
t=1min=60s
P=W/t
P=120/60
P=2kW
Wyjaśnienie: