👤

2. Jaką pracę wykona silnik o mocy 987W
w czasie minuty?
Daje Naj


Odpowiedź :

Dane:

P=987W

t=1min=60s

Szukane:

W=?

Rozwiazanie:

P=W/t

W=Pt

W=987*60

W=59220J

On Studier: Inne Pytanie