Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
a= dł. krawedzi szescianu=4cm
Pc=6a²=6*4²=96cm²
v=a³=4³=64cm³
Odpowiedź:
V = a³ = 4³ = 64cm³ - to jest objętość
Pc = 6a² = 6 * 4² = 96cm² - to jest pole
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam
Miłego dnia ❣